Magazín

Magazín 4 díl - The Sims 3

14. dubna 2012 v 18:02 | LunaQ
Pro naše počítačové miláčky existují tisíce nejrůznějších her. V tomto obrovském množství však vyniká pouze několik legendárních her. Jednou z nich je nepochybně série The Sims, kterou si oblíbily především dívky a malé slečny.
Co kdybyste museli prožít celý svůj život na jednom místě… a poté najednou mohli vyjít ven a zamířit kamkoli ve vašem sousedství… V The Sims 3 můžete odstartovat existenci svých skutečně originálních Simíků v otevřeném prostředí plném života, které začíná hned za prahem jejich dveří! Svoboda pohybu a činností v The Sims 3 vám přinese nekonečné množství možností a nepřestane překvapovat nečekanými momenty příjemných i nemilých překvapení.
S novým, jednoduše ovladatelným editorem máte k dispozici neomezené množství vlastních úprav pro vznik naprosto originálního Simíka. Rozhodněte si o tom, jakou bude mít váš Simík postavu - štíhlou, plnoštíhlou, nebo to bude svalovec? Vytvořte si Simíka s charakteristickými rysy osobnosti. Vybírejte si z desítek povahových vlastností a libovolně je kombinujte. Kombinace, které zvolíte - odvaha, umělecké sklony, samotářství, puntičkářství, kleptomanie, romantika, nešikovnost, stihomam a mnoho, mnoho dalších .The Sims 3 obsahují nový, rychlý a přizpůsobivý herní systém. V The Sims 3 je život vašich Simíků bohatší. Postavte si dům svých snů a udělejte si z něj perfektní domov. Upravovat můžete naprosto vše - podlahy, dekorace, oblečení, pohovky, tapety i odstíny skel v oknech. Měnit barvy a vzory je nyní jednoduché a zábavné. K dispozici tak máte nekonečné množství variant vlastních úprav.
A kde si můžeš The Sims 3 koupit? Zkus tento obchod, kde mají fakt výhodné ceny.

Magazín 3 díl - Rady jak nepřijít pozdě do školy

14. dubna 2012 v 18:01 | LunaQ
Určitě se ti to už někdy stalo. Ráno se ti nechce vstávat, večer sis nepřipravila věci do školy, nemáš hotovou svačinu... a prostě nestíháš. Takže nakonec přijdeš pozdě do školy, protože autobus ti ujel před nosem, nebo jsi dlouho hledala své oblíbené boty. Dnes pro tebe máme několik rad, díky kterým bys mohla školu vždy stíhat. Ale chce to trochu motivace, bez té to totiž nikdy nepůjde. Více v CČ.

Magazín 2 díl - Justin Bieber

14. dubna 2012 v 17:58 | LunaQ
Justin Bieber je bezesporu jednou z největších vycházejících mladých hvězdiček. Tento zpěvák populárních rnb a hiphop písniček si získal srdce mnoha miliónů fanynek (na druhou stranu ho však celá řada lidí moc nemusí).
Ještě než se stal superhvězdou, což není tak dávno, vypadal Justin velice roztomile. Na internetu jsme našli fotku Justina Biebera, když byl ještě prakticky neznámý klučina od vedle.
Zajímavostí je, že se Justin chystá napsat knihu o svém životě. A to je mu teprve 16 let. Kniha se bude jmenovat First step 2 Forever: My Story a nalezneme v ní řadu informací a dosud nezveřejněných fotografií z Justinova života. A co víc. Kniha dokonce bude zfilmována do 3D podoby. Premiéra by měla být 14. února 2011.

Magazín 1 díl - Akné

14. dubna 2012 v 17:53 | LunaQ
Určitě to taky znáš. Ráno se probudíš a při pohledu do zrcadla se zděsíš, cože to máš na obličeji? Jeden pupínek, další a další. Kde se to vlastně bere a jak se s akné vypořádat? To se dozvíš v celém článku
 
 

Reklama